O nas

Firma Modern Lighting powstała jako rodzinna firma wytwarzająca oświetlenie mieszkaniowe. Z upływem lat poszerzyła swój asortyment o produkcję abażurów. Dzięki czemu stała się niezależna od innych i dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom inwestorów. W 2014 roku firma zmieniła zakres produkcji stając się producentem oświetlenia na zamówienie. Od tego czasu krok po kroku sukcesywnie dążyliśmy do tego by móc wyposażać hotele 5*. Zaczynaliśmy od małych pensjonatów często kilku pokojowych. Dziś śmiało wyposażymy te największe obiekty mających ponad 500 pokoi. W chwili obecnej firma Modern Lighting stała się jednym z liderów oświetlenia dla branży hotelarskiej. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją oświetlenia do wnętrz z pełnym zakresem usług, której celem jest pomoc projektantom wnętrz, globalnym markom i właścicielom hoteli w realizacji ich wizji poprzez naszą współpracę i obsługę klienta.

Założona w 1998 roku firma oferuję pełen zakres usług, zaopatrującej hotele w kraju i zagranicą.

Jako firma zajmująca się oświetleniem hotelowym, oferujemy niestandardowe projekty dla  marek hotelowych, a także wysokiej jakości produkty standardowe dla obiektów hotelowych, restauracyjnych itp.

Produkujemy na zamówienie oświetlenie dla większości wnętrz pomieszczeń, w tym kinkiety , lampy sufitowe , oświetlenie korytarza wejściowego , lampy podłogowe , lampy stołowe i wiele innych. Skupiamy się przede wszystkim na potrzebach klientów hotelarskich i dostarczamy niestandardowe projekty oświetlenia hotelowego dla wiodących marek hotelowych w Europie jak i poza nią.

Współpracujemy z projektantami wnętrz i nabywcami hoteli, aby wprowadzić w życie innowacyjne projekty oświetlenia. Projektanci mogą przeglądać nasze obszerne portfolio niestandardowego oświetlenia hotelowego w poszukiwaniu inspiracji lub opracować całkowicie oryginalną wizję swojej przestrzeni, którą Modern Lighting ożywi. Firma nasza świadczy usługi projektowe, produkcyjne i logistyczne, aby pomóc projektantom i nabywcom usług hotelarskich od deski kreślarskiej do gotowego produktu. Nasz doświadczony zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci urzeczywistnić Twój projekt oświetlenia.

Oferujemy projekty oświetlenia hotelowego. Od pokoi gościnnych, przez przestrzenie publiczne, po standardowe, możemy zamienić Twój projekt w dzieło sztuki. Nasz doświadczony zespół jest do dyspozycji, aby Twoje pomysły na projekt oświetlenia stały się rzeczywistością. Współpracujemy z projektantami wnętrz, aby stworzyć piękne oświetlenie, które uzupełni Twój wyjątkowy estetyczny projekt. Jesteśmy otwarci i służymy pomocą w każdy możliwy sposób. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zacząć!

Krzysztof Szyszka

Właściciel

Michał Niewiadomski

Produkt menager

Tomasz Janicki

Dyrektor ds. inwestycji

OpinieLampy hotelowe, Oświetlenie hotelowe, Producent lamp hotelowych, Kinkiety hotelowe, Nowoczesne lampy hotelowe,

Dane adresowe

Modern Lighting Krzysztof Szyszka Adres:ul. Kłosowa 10, 61-625 Poznań NIP:NIP: 9720966818 Telefon:+48 618219988 Mobile:+ 48 609540285 Email:info@lampyhotelowe.pl
© Copyright 2021- Modern Lighting