SERVICES

Oświetlenie hotelowe

Jako firma zajmująca się produkcją oświetlenia hotelowego, oferujemy niestandardowe projekty lamp hotelowych, a także wysokiej jakości standardowe oświetlenie. Produkujemy na zamówienie oświetlenie dla większości wnętrz. Pomieszczenia wyposażymy w kinkiety , lampy sufitowe , oświetlenie korytarza wejściowego , lampy podłogowe , lampy na stół i wiele innych. Skupiamy się przede wszystkim na potrzebach klientów hotelarskich i dostarczamy niestandardowe projekty oświetlenia hotelowego.

Read More

Oświetlenie komercyjne

Jaka jest Twoja wizja? W firmie Modern Lighting indywidualnie opracowujemy opcje oświetlenia dla różnych przestrzeni. Dedykowani projektanci czerpią inspirację z ze światowych trendów, tworząc odważne i piękne oświetleie w oparciu o przestrzeń i sposób wykorzystania miejsca.

Read More

Oświetlenie mieszkaniowe

Pierwsze wrażenia są niezbędne w życiu i projektowaniu! Przestronne przestrzenie wspólne, wysokiej klasy wykończenia i wyrafinowane oświetlenie to ważne czynniki w tworzeniu luksusowego mieszkania wielorodzinnego. Pozytywne pierwsze wrażenie zostanie zrobione po starannym rozważeniu wszystkich tych szczegółów projektu. Oświetlenie tworzy nastrój i wita gości i mieszkańców w przestrzeni.

Read More

Oświetlenie biurowe

Oświetlenie Twojej pracy za pomocą plafonów to najbardziej eleganckie rozwiązanie na świecie dla nowoczesnych powierzchni komercyjnych, budynków biurowych i środowisk instytucjonalnych. Rozszerzyliśmy nasze portfolio aby zaoferować najwyższej klasy produkty o wysokiej wydajności dla wykonawców projektów budowlanych w konkurencyjnej cenie i krótkim czasie dostawy

Read More


Lampy hotelowe, Oświetlenie hotelowe, Producent lamp hotelowych, Kinkiety hotelowe, Nowoczesne lampy hotelowe,

Dane adresowe

Modern Lighting Krzysztof Szyszka Adres:ul. Kłosowa 10, 61-625 Poznań NIP:NIP: 9720966818 Telefon:+48 618219988 Mobile:+ 48 609540285 Email:info@lampyhotelowe.pl
© Copyright 2021- Modern Lighting